Friday, August 26, 2016

Før hun donerte håret sitt... / Before she donated her hair...

Disse bildene tok jeg i vår, for å forevige det lange håret til denne unge jenta, som dagen etter klippet det av seg for donasjon. Slikt står det respekt av! 
I took these pictures several months ago, to capture this young girl's long hair before she cut it off and donated it. What a beautiful thing to do!













Thursday, May 26, 2016

Ny i verden / New in this world

Så liten og ny i verden. Hva drømmer han om?
So small and new in this world. What is he dreaming of?







Tuesday, May 24, 2016

Skjønn ettåring / Adorable one-year-old

Fjorten måneder. Verden er spennende! 
Fourteen months old. The world is exciting!










Monday, December 14, 2015

The little darling


15 månder gammel og strålende blid!
15 months old and so happy!




Thursday, November 19, 2015

Fire og et halvt år...


Fire og et halvt år gammel. Det er viktig å få med det halve året. :-)
Four and a half years old. It's important to mention that half year. :-)

Monday, November 16, 2015

Fin tiåring / Fine ten-year-old

10 år gammel. Tankefull og lattermild om hverandre.
10 years old. Full of thoughts and laughter.






Monday, November 9, 2015

Femåring med glimt i øyet / Charming five-year-old

Skjønn femåring i studio her om dagen!
Beautiful five-year-old in my studio the other day!



Friday, November 6, 2015

To måneder / Two months


To måneder gammel og riktig fornøyd med livet!
Two months old and pretty happy with life!







Tuesday, November 3, 2015

Ettåring/one-year-old

Først, litt skeptisk. Ikke helt sikker på dette. Så blir det gøy!
At first a little sceptical. Not sure about this. Then, it's fun!















Friday, September 25, 2015

Konfirmant og hestejente!

Denne fine konfirmanten fotograferte jeg for noen uker siden. Og hesten hennes. :-)
I photographed this fine confirmant girl a couple of weeks ago. And her horse. :-)